Коктейль Піна Колада

86

Склад коктейлю:

  • Сік ананасовий 75 гр
  • Ром білий 50 гр
  • Лікер кокосовий 75 гр
  • Лід 50 гр

Справжній «Піна Колада» складається з рому, кокосових вершків або лікеру і ананасового соку. Частіше використовується саме білий ром, то деякі змішують темний і білий ром.

У такому далекому 1820 році відомий був якийсь Роберто Кофресі з Пуерто-Ріко, капітан піратів. Він підтримував бойовий дух своїх піратів за допомогою цікавого напою, що складається з рому, ананаса і кокоса. За офіційною версією походження коктейлю теж має відношення до держави Пуерто-Ріко. Коктейль «Піна Колада» був винайдений барменом Рамоном Марреро, які працювали в готелі Карибський Хілтон (місто Сан-Хуан) в 1954 році. Цілий три місяці бармен підбирав і шукав оптимальне поєднання складових коктейлю, що і допомогло йому придумати «Піна Колада». До речі кажучи, назва коктейлю перекладається як фільтрований ананас.

– Піна Колада – це

Піна Колада – це традиційний алкогольний коктейль країн Карибського басейну, батьківщиною якого вважається Пуерто-Ріко. Ніжний смак коктейлю – це суміш з ананасового соку, рома і кокосового лікеру. Легкий алкогольний коктейль швидко завоював серця пуерториканців і став національною гордістю Пуерто-Ріко. Традиційно Піна Колада готується з кокосовим молоком, але сьогодні знайти його в магазинах буває складно, тому його часто замінюють кокосовим лікером. Цей коктейль не залишив без уваги і нашу країну. Він сподобався великій кількості відвідувачів ресторанів і барів. Зараз коктейль «Піна Колада» можна виявити в коктейльній карті практично будь-якого бару серед назв інших популярних алкогольних коктейлів.

– Піна Колада в домашніх умовах

Як приготувати Піна Колада будинку самостійно Наш фото рецепт допоможе вам швидко освоїти приготування цього коктейлю. Інгредієнти, які необхідні: 50 грам рома (білого), 75 грам кокосового лікеру, 75 грам ананасового соку і 50 грам кубиків льоду (їх потрібно подрібнити в блендері).

Зовсім не складно приготувати коктейль Піна Колада будинку і рецепт досить простий. Для початку потрібно взяти стакан високий, блендер та всі необхідні інгредієнти.
В блендер, додаємо білий ром в зазначеній кількості, а потім ретельно перемішуємо.
В отриману суміш потрібно долити 75 грам кокосового лікеру. У сучасному коктейль «Піна Колада» використовують кокосовий лікер або лікер Малібу замість кокосових вершків, так як цей інгредієнт дуже важко відшукати.
Потім налити в суміш 75 грам ананасового соку. Замість соку можна використовувати шматочки свіжих або маринованих ананасів.
Потім збити до однорідної маси.
Келих, в якому буде подано коктейль, охолоджуємо льодом.
Як пити Піна Колада Можна подати коктейль, прикрасивши край келиха шматочком ананаса або вишенькою. Ще один спосіб – покласти край келиха в цукровий пісок. Насипте цукровий пісок в блюдце, потім намочіть край склянки соку і умочіть в цукор. Така прикраса називають «інеєм» або «льодом».
Коли гарний склянку буде готовий, потрібно акуратно перелити коктейль з блендера до нього. Ось і готовий коктейль Піна Колада! Можна пробувати.

Піна Колада з Малібу

Крім традиційного рецепту коктейлю Піна Колада, є ще один цікавий алкогольний рецепт Піна Колада з малібу. Малібу – це теж лікер, ще один “замінник” кокосового молока, який використовують в барах при приготуванні Піна Колады на сьогоднішній день. Його можна також приготувати і вдома. Пропонуємо записати і спробувати цей рецепт Піна Колада в домашніх умовах з лікером Малібу. За основу, як і раніше береться білий ром, вам знадобиться 30 мл цього напою. Замість кокосового лікеру додаємо 30 мл лікеру Малібу і 30 мл. вершків. Після чого вливаємо 100 мл ананасового соку. Порядок приготування коктейлю не змінюється. Вершки додають Піну Коладе ніжний, м’який смак. Однак потрібно бути насторожі – не дивлячись на легкий смак коктейлю, він може запаморочити вам голову.

Читайте також:

  • Горілка Білочка – бюджетний алкоголь або справжня отрута