Коктейль «Негроні»

59

Склад коктейлю:

 • Лікер Campari 30 мл
 • Вермут червоний 30 мл
 • Джин 30 мл

Цей слабоалкогольний коктейль відноситься до типу «Аперитив». За складність приготування даний коктейль з екзотичною назвою «Негроні» відноситься до розряду легких. На його приготування йде в середньому приблизно три хвилини часу. Для приготування слабоалкогольного коктейлю «Негроні» потрібно спеціальний коктейльний келих «Роксі».

Інгредієнти, необхідні для приготування коктейлю «Негроні»:

 • Джин у кількості тридцяти мілілітрів;
 • Кампарі також у кількості тридцяти мілілітрів;
 • Червоний солодкий вермут в кількості тридцяти мілілітрів.
 • Спосіб приготування слабоалкогольного коктейлю під назвою «Негроні»

  Коктейльний келих «Рокс» необхідно наповнити до самого верху шматочками льоду, після чого залити це все компонентами, з яких повинен складатися слабоалкогольний коктейль «Негроні». Все це потрібно зовсім небагато і дуже акуратно перемішати. Для прикраси слабоалкогольного коктейлю «Негроні», як правило, бармени використовують тоненькі часточки апельсина з цедрою.

  На що необхідно звернути особливу увагу

  Слабоалкогольний коктейль під назвою «Негроні» не складе практично ніякого туди приготувати прямо в домашніх умовах. Абсолютно всі інгредієнти, необхідні для його приготування, можна без проблем знайти в кожному супермаркеті. Якщо в плани входить проведення вечора «у компанії» слабоалкогольного коктейлю «Негроні», обов’язково варто пам’ятати про те, що для його приготування просто необхідний лід. Адже без цього, здавалося б, нічого не значущого інгредієнта пити цей слабоалкогольний напій просто не представляється можливим!

  Небагато історичних відомостей

  На превеликий жаль, так і не вдалося виявити до сьогоднішнього дня в історії відомостей про виникнення слабоалкогольного коктейлю під назвою «Негроні». Згідно з однією дуже поширеною версією, винайдений він був у 1919 році в кафе Флоренції, іменованому «Кафе Казони», яке досі успішно функціонує, тільки зараз воно називається «Кафе Каваллі». Сама ідея створення цього слабоалкогольного коктейлю належить графу Камілло Негроні. Це натхнення на нього зійшло поле того, як місцевий бармен по імені Фоско Скарселли на прохання графа зусиллі його улюблений «Американ» шляхом додавання в нього замість газованої води джина.

  Граф Негроні налагодив серійний випуск даного коктейлю.