Коктейль Джин-тонік

62

Склад коктейлю:

  • Тонік 150 мл
  • Кришений лід
  • Лимон
  • Джин 50 мл

Коктейль «Джин-тонік» являє собою малоградусный алкогольний напій на основі джину і тоніка.

Історія напою починається в далекому XVIII столітті, коли дуже часто проходили торговельні операції на території Індії. Так британські представники Ост-Індійської компанії вживали чистий тонік, який відрізнявся від сучасного наявністю великої кількості хініну. Британці пили напій зовсім не для задоволення, адже хінін залишав дуже гіркий присмак. А робили вони це для перешкоджання поширенню дуже частих хвороб – малярії та цинги. Трохи пізніше з’явилася ідея розбавляти тонік джином, щоб знизити гіркий смак. У ті часи це зробити було досить складно, адже джин вважався напоєм для бідних. І лише через століття джином як слід зацікавилися і взялися за розробку хороших рецептів. Час минав, а напій щоразу ближче наближався до досконалості. Сьогодні ж «Джин-тонік» відомий практично всім, що говорить про велику популярність коктейлю.

Для приготування напою слід затратити наступні інгредієнти:

1. 50 мл джина;

2. 150 мілілітрів тоніка;

3. 1 часточка лимона або при бажанні лайма;

4. Коктейльна порція льоду.

Процес приготування абсолютно елементарний! Беремо келих, в який кладемо часточку лимона разом з льодом і наливаємо туди ж джин. Далі вміст розбавляємо тоніком і власне все – напій готовий.

У процесі приготування коктейлю в домашніх умовах важливо використовувати виключно якісні інгредієнти, щоб уникнути можливого згубного впливу на організм і зайвих витрат.

Серійне виробництво джин-тоніка налагоджено таким чином, що замість джина використовується питний спирт разом з ароматизаторами лимона і ялівцю.

Тим не менш, коктейль «Джин-тонік» прекрасний освіжаючий напій з яскравим іскристий і ніжною солодкістю, який чудово вписується в будь-який день спекотної пори.