Коктейль Bazooka Bubblegum

50

Склад коктейлю:

  • Сироп цукровий 1 ст. л.
  • Лід
  • Горілка 200 мл
  • Сік лайма 1 ст. л.
  • Сік лимонний 1 ст. л.

В сутності, коктейль «Bazooka Bubblegum» або як його ще називають «Коктейль для гламурних блондинок» являє собою досить цікавий напій, створений спеціально для гламурних дівчат. Автором його рецепту став відомий Нью-Йоркський бармен Еден Фріман, який взяв за основу коктейлю специфічну горілку з присмаком жувальної гумки. Для приготування такого коктейлю необхідно придбати жувальні гумки виключно рожевого кольору зі специфічним для них присмаком.

У процесі приготування потрібно використовувати наступні інгредієнти:

1) горілка 200 мл;

2) шістнадцять жувальних гумок;

3) одну столову ложку свіжовичавленого соку лайма;

4) одну столову ложку свіжовичавленого соку лимона;

5) одну столову ложку цукрового сиропу;

6) половину яєчного білка;

7) один стакан льоду.

Щоб приготувати коктейль спочатку слід порізати жувальні гумки на маленькі шматочки, які потім змішуємо в герметичному контейнері разом з горілкою. Далі контейнер щільно закриваємо і залишаємо на добу, щоб його вміст гарненько настоялося. Через кожні 6 годин «горілчану жуйку» рекомендується перемішувати коктейльної ложкою. Після закінчення доби суміш, що настоялась проціджуємо і отриману з цього рідину поміщаємо в шейкер разом з іншими інгредієнтами. Перемішуємо коктейльну масу протягом 30 секунд і наливаємо в підготовлений келих, який за бажанням прикрашаємо шматочком лимона або лайма. Останній штрих – поміщаємо соломку в келих і все, можна насолоджуватися напоєм.

Коктейль «Bazooka Bubblegum» чудово впишеться в будь-яку молодіжну вечірку, які останнім часом стають все більш гламурними. Особливо привабливим напій виявиться для любительок рожевого кольору.