Кілька цікавих відомостей про суші

3

Суші є японським національним блюдом, однак сьогодні його знають далеко не тільки в Японії. Суші вже давно поширилася по різних країнах і частинах світу. У Росії сьогодні теж практично кожен знає, що це таке.


Суші є японським національним блюдом, однак сьогодні його знають далеко не тільки в Японії. Суші вже давно поширилася по різних країнах і частинах світу. У Росії сьогодні теж практично кожен знає, що це таке.
Як багато інших японські речі, суші з’явилися десь на території Південно-Східної Азії. Точно досі ніхто не знає, де вперше почали готувати цю страву. Одні дослідники батьківщиною суші називають Китай, інші – В’єтнам, треті – Таїланд. Невідомо і час появи. Імовірно, суші стали вживати в їжу в період з 4 століття до н.е. по 7 століття н. е. В 7-8 столітті рецепт суші вже знали в Японії.
Спочатку клейкий рис використовувався як інгредієнт, що сприяє збереженню риби. В ті часи, коли в помині не було ніякої холодильної техніки, єдиним способом зберегти улов протягом декількох місяців була ферментація або звичайна засолювання. Сиру рибу обробляли, розрізали, засипали сіллю і накривали зверху чим-небудь важким. При такому способі приготування риба і навіть м’ясо могли бути готові до вживання вже через 2 місяці.
Через якийсь час дізналися, що рис сприяє прискоренню процесу ферментації, що дає можливість зберігати рибу набагато довше. Рис в процесі бродіння виділяє молочну кислоту. При такому положенні риба стає придатна до вживання вже через кілька днів, а якщо зберігати її в рисі дуже довго, то вона набуває унікальний смак.
Ресторан «Tuk-Tuk» пропонує суші та інші популярні страви японської кухні. У переліку послуг нашого ресторану є і суші доставка цілодобово http://tuktuk.ua/cushi. До уваги всіх бажаючих ми раді запропонувати класичні й оригінальні ексклюзивні способи приготування страв японської, китайської та тайської кухні.
У нашому меню є, наприклад, суші, «адаптовані» під європейських споживачів. Зокрема, є у нас звичайне японське суші з європейським соусом. Ще ми раді запропонувати роли, які є прекрасною альтернативою ланчу або вечері. У нас можна спробувати як звичайні рибні роли, так і м’ясні. І є навіть незвичайні дієтичне аналоги цієї страви.
Для справжніх цінителів суші є окрема пропозиція – так звані «суші-сети». Такі варіанти суші можна замовляти для корпоративів чи дружніх вечірок.