Кардинальна зміна іміджу: Юлія Снигирь стала рудоволосої.

3
Акторська професія завжди пов’язана з труднощами. Хтось вважає, що це тільки світло софітів, нескінченні фотосесії і роздача автографів, але в реальному житті все не так райдужно. Це добре знає Юлія Снигирь, якій заради ролі Катерини Другої довелося пожертвувати стрункістю і набрати десятки кілограмів. Вона успішно розпрощалася з ними, але фігура сильно схудла кінозірки багатьом не сподобалася. Зараз же вона вирішила змінити колір волосся.

Багато акторів заради втілення певних екранних образів повинні змінити зовнішність. Схуднути або набрати вагу на 20-30 кілограмів, постригтися, перефарбувати волосся або зовсім збрити їх – ось вона, ціна очікуваного успіху. Поки невідомо, з якою метою кардинально змінила імідж 35-річна Юлія Снигирь, але у мережі щосили обговорюють її новий б’юті-експеримент.

Кардинальная смена имиджа: Юлия Снигирь стала рыжеволосой

Юлія стала рудоволосої, хоча довгий час воліла образ фатальної брюнетки, який, на думку її прихильників, відмінно їй підходив. Порцелянова шкіра, світлі очі, червона помада – Снігир нерідко називали російської Євою Грін. Витонченість і елегантність допомагають знаменитості в кар’єрі – вона з успіхом грає різних героїнь, захоплюючи глядачів своїми творчими трансформаціями.

Кардинальная смена имиджа: Юлия Снигирь стала рыжеволосой

Обраниця Євгена Циганова не стала говорити, навіщо перефарбувала шевелюру. Можливо, вона готується до нової роботи в кіно, але не виключено, що їй просто захотілося змін. Передплатники, як завжди, не зійшлися в думці – одним сподобалися руде волосся Юлії, інші попросили її повернути темні локони, вважаючи, що вони куди краще підкреслювали тонкі риси її обличчя. Деякі порівняли селебріті з легендарної Хюррем з серіалу «величне століття», з роллю якої успішно впоралася Мер’єм Узерлі.

Кардинальная смена имиджа: Юлия Снигирь стала рыжеволосой

До речі, всі охочі можуть побачити, як Юлія Снигирь виглядає зі світлим волоссям – рік тому вона показувала себе в образі блондинки, але тоді виявилося, що мова йшла про перуці.