Інструкція щодо відвідування паризького Діснейленду.

2
Якщо ви опинилися в Парижі з дітьми, то кращого подарунка для них, ніж відвідування Діснейленду і не придумати.

Знаменитий на весь світ парк знаходиться в 32 км від французької столиці, в місті Марн-ля-Вале. Дістатися туди не складно. Один з найбільш зручних способів – експрес-метро RER (лінія А). З центру Парижа (станція Іль-де-Франс) можна доїхати до парку (Марн-ля-Вале/Шесси) за півгодини.

Відразу зауважу, що в Діснейленді ніколи не буває мало народу. Відвідувачів там величезна кількість. Так от, якщо ви хочете все-таки потрапити в парк, коли народу трохи менше, ніж зазвичай, то слід приїжджати в Діснейленд у будні дні. Існує також декілька хитрощів, які допоможуть по максимуму отримати задоволення від відвідування парку.

По-перше, заздалегідь придбати квиток в Інтернеті. Це буде і дешевше, і швидше, тому що черги в парку гігантські, тому не варто витрачати час ще й на купівлю квитка. На вході вам потрібно буде пред’явити роздрукований електронний квиток. По-друге, намагайтеся прийти якомога раніше, краще прямо до відкриття.

Є ще одна маленька хитрість, яка дозволить вам потрапити на багато атракціони без черги. Для цього треба зупинитися в одному з готелів Діснейленду. Для постояльців атракціони починають роботу на 2 години раніше, ніж для звичайних відвідувачів. До того ж у вас з’явиться можливість опинитися в казці.

Инструкция по посещению парижского Диснейленда

Якщо ви прийшли в парк як звичайний відвідувач, відразу визначите для себе, які атракціони ви хочете відвідати, тому що обійти все за один день нереально. До речі, Діснейленд складається з двох тематичних парків, куди потрібно купувати різні квитки. Класичний Disneyland Park і Walt Disney Studios Park. Disneyland Park включає в себе п’ять тематичних зон, об’єднаних навколо символу Діснейленду – замку Сплячої красуні: Країна пригод, Прикордонна зона, Головна дорога США, Країна відкриттів і Країна фантазії. Walt Disney Studios Park дозволить відвідувачам зазирнути за лаштунки кіностудії.

Традиційно в парку деякі атракціони користуються найбільшою популярністю, і щоб потрапити на них, потрібно простояти в черзі декілька годин. Приблизний час очікування ви можете побачити на інформаційних табло. Але і тут є свої секрети. У парку є спеціальний квиток Fastpass, який можна отримати безкоштовно у спеціальних касах. На цьому квитку вказаний проміжок часу, протягом якого ви можете відвідати обраний атракціон, не вистоюючи в загальній черзі. Правда, тут є свої нюанси. Неможливо набрати таких квитків на всі атракціони, і пройти без черги. Час здобуття наступного квитка можна дізнатися на вашому Fastpass.

Инструкция по посещению парижского Диснейленда

Також кожен вечір в певний час, яке можна уточнити у працівників парку, в Діснейленді проходить парад усіх диснеївських героїв. Цієї події чекають всі глядачі і намагаються зайняти зручні місця. Зате після параду багато гостей, особливо з маленькими дітьми, залишають парк. І ось тоді у вас з’являється можливість відвідати найбільш аншлагові атракціони незадовго до закриття парку з мінімальним часом очікування в черзі.

Якщо ви захочете пообідати або повечеряти в ресторані, то столик краще забронювати заздалегідь, тому що в Діснейленді тільки один класичний ресторан, все інше – варіації фаст-фуду. Втім, ненадовго можна забути про правила та з задоволення поїсти хот-доги або піцу, а також приголомшливо смачне морозиво.

Придбати квитки і подивитися детальну інформацію можна на сайті Діснейленду.

Фото: Анастасії Царегородцевой

До речі, Cartoon Network відкриває аквапарк в Таїланді. Дізнатися більше про мультиплікаційний водний парк розваг можна на сайті TrendyTrip.