Хочу пережити ці 11 років: Ірена Понарошку розповіла, як поєднує навчання сина з відпочинком.

1
Телеведуча Ірена Понарошку нещодавно народила другого сина й багато розповідає про своє сімейне життя. Її старший син Серафим вже навчається в першому класі, тому нещодавно вона підняла тему того, як поєднати навчання дитини в російській школі і зимівлю в теплих країнах, де сім’я віддає перевагу перечікувати московські морози.

Багато росіян мріють проводити зиму на море, а не кутатися у пальто і пуховики. Але з різних причин це вдається мало кому: більшості потрібно працювати, хтось просто не може собі цього дозволити, а хтось залишається вдома з-за навчання дітей. Про те, як вирішити останню проблему, розповіла Ірена Понарошку.

Телеведуча і блогер відома своєю пристрастю до подорожей, і діти не стають перешкодою в бажанні провести час на морі. Вона розповіла, що для зимування в іншій країні достатньо домовитися з адміністрацією школи і отримати завдання від учителів на цей період. Але деякі школи можуть не відпустити вас на зимівлю – все залежить від гнучкості директора та статуту навчального закладу.

Хочу пережить эти 11 лет: Ирена Понарошку рассказала, как совмещает учебу сына с отдыхом

“На уроки ми витрачаємо в день близько 2-3 годин, займаємося самі, але паралельно я вивчаю варіанти онлайн навчання. Тут на острові 2-3 рази в тиждень ходимо в російську школу на групу подовженого дня, де маленькі кліматичні мігранти ліплять, малюють, знімають блоги, роблять ловці снів і музику вітру”, – ділиться досвідом такого незвичайного навчання Ірена.

Звичайно, у такої форми освіти є свої мінуси, але Навмисно зізнається, що у неї не дуже високі амбіції щодо шкільної освіти – позначаються власні дитячі враження:

“Я просто хочу пережити ці 11 років з найменшими енергетичними витратами і психотравмами: як для мене, так і для Серафима. А потім подивимося… Віддаю перевагу вирішувати проблеми по мірі їх надходження!”

Хочу пережить эти 11 лет: Ирена Понарошку рассказала, как совмещает учебу сына с отдыхом

Понарошку звернула увагу, що вчитися дистанційно можливо як у приватних, так і в державних школах, розповівши про досвід няні, яка щорічно супроводжувала їх взимку і брала з собою свою дочку, учнівську у звичайній школі. Головне – знайти взаєморозуміння з адміністрацією школи та виконувати всі завдання.