Дитячий квадроцикл найкращий подарунок для дитини

12

Для сучасних дітлахів дитячий квадроцикл – це точно така ж повсякденність, як пластмасові конячки на колесах у дітей в минулому столітті.


Для сучасних дітлахів дитячий квадроцикл – це точно така ж повсякденність, як пластмасові конячки на колесах у дітей в минулому столітті.
Асортимент квадроциклів у Peg Perego великий, можна вибрати машину для дитини будь-якого віку і на будь вартості. Але тут перед батьками незмінно постає питання, як правильно підібрати для дитини дитячий квадроцикл? На що варто звертати особливу увагу, а на які речі можна просто закрити очі? І найголовніше, який дитячий квадроцикл краще: електричний або бензиновий?
Бензиновий або електричний
У першу чергу потрібно вирішити питання, який квадроцикл вибрати бензиновий або електричний. Так, електричний квадроцикл більш доцільний для дітей у віці не більше 3,5 років. Тому що на безпечному электромобильчике можна отримати всі необхідні навики водіння, а після цього можна пересідати на бензиновий. Це пов’язано з тим, що головний мінус квадроциклів на акумуляторах – це короткий період катання (акумулятор більшості дитячих машин витримує не більше 30 хвилин експлуатації). Крім того, потужність таких машин настільки низька, що навіть порівняно невеликий ухил або маленька гірка стає для них непереборною перешкодою.
Детский квадроцикл лучший подарок для ребенка
Вибираючи бензиновий квадроцикл для дітей, багато батьків виходять з його цінового діапазону. Причому деякі вважають, що чим вона нижче, тим для машини краще. Однак це не так, тому що квадроцикл дитячий ціна якого нижче 35 000 рублів, краще не брати. Нерідко у них з двигуна і трансмісії протікає масло, а колеса поставлені в різні боки, та й кермо кривої або косою. Таким чином, якісні квадроцикли починається від 35 000 рублів. А ось для дітей постарше починаючи з 4 років, знадобиться квадроцикл побільше.
Основні правила вибору дитячого квадроцикла на бензині:
Детский квадроцикл лучший подарок для ребенка
 Вартість квадроцикла на бензині не повинна бути нижче 35 000 рублів;
 Коробка передач в машині повинна бути напівавтоматичної або автоматичної;
 Гальма повинні бути розташовані тільки на кермі;
 Для безпеки необхідний об’єм двигуна не більш 50 «кубиків»;
 Квадроцикли для самих маленьких повинні мати обмежувач швидкості, а також додатково батьківський пульт;
 У квадроцикла має бути захист від бруду;
 Для того щоб виключити травмування дитини всі деталі вихлопної системи, а також обертові елементи повинні бути закриті.