Досконалість

48

Склад коктейлю:

  • Лід
  • Цедра лимона
  • Бренді 3 частини
  • Вермут рожевий 0,5 частини
  • Вермут сухий 0,5 частини

Пропонуємо вашій увазі рецепт коктейлю з бренді “Досконалість”. Назва напою характерно його смаку. В коктейлі використовується певний сорт бренді Cortel Napoleon (Наполеон). Це бренді високої якості з солідним строком витримки, елітний сорт. Він характеризується ніжним фруктово-ванільним смаком,в якому відчуваються нотки карамелі, ванілі, спецій та фруктів. Напій має янтарно-золотий відтінок, що свідчить про великий витримці, а також ароматний запах. Бренді Наполеон можна вживати і в якості самостійного напою, велика фортеця практично не відчувається через його необыкновеного запаху і смаку.

Інгредієнти:

Кубики льоду.
3 частини бренді Cortel Napoleon (Наполеон).
Частини сухого вермуту.
Частини рожевого вермуту.
Шкірка лимона.

Приготування:

Метод: Стир

Келих: Коктейльний

Кілька кубиків льоду покласти у склянку для змішування, додати обидва вермуту, бренді. Всі інгредієнти перемішати і процідити в коктейльний келих. Вичавити трохи олії зі шкірки лимона. Тієї ж шкіркою можна прикрасити напій.

Бренді Cortel Napoleon відмінно підійде для приготування та інших коктейлів, наприклад коктейлю “Палений апельсин”, “Бренді-Кола” або “Есквайр”. Будь рецепт вийде чудово завдяки тонкому і вишуканому смаку елітного сорту бренді.