Деякі відомості про бурштин

3

Ювелірні вироби з бурштину протягом багатьох століть привертають цінителів краси своїм захоплюючим і незвичайним сяйвом золотисто-жовтим кольором. Крихкий і м’який матеріал бурштин використовують при виготовленні майже всіх видів прикрас.


Ювелірні вироби з бурштину протягом багатьох століть привертають цінителів краси своїм захоплюючим і незвичайним сяйвом золотисто-жовтим кольором. Крихкий і м’який матеріал бурштин використовують при виготовленні майже всіх видів прикрас. Це можуть бути браслети, кулони, підвіски, сережки, кільця з бурштину, які пропонує інтернет-магазин «Amberway». Крім цього, бурштин використовується для виробництва іграшок і різних фігурок. Бурштин добре піддається обробці і без проблем шліфується, тому працювати з ним приносить справжнє задоволення будь-якому майстрові.
В силу природного походження і різних умов, при яких матеріал утворювався, бурштин може мати різні відтінки і структуру. Нерідко головним елементом якого-небудь виробу стає незвичайний шматочок бурштину, всередині якого добре видно тіло комахи, листочок рослини або просто пухирець повітря. Такий матеріал стає сировиною для виготовлення печаток або підвісок. Деякі прикраси з бурштину з рідкісними видами кристалів можуть мати таку ж вартість, як ювелірні прикраси з коштовних металів з дорогоцінним камінням вищої категорії.
В залежності від виду вихідного матеріалу всі вироби з бурштину ділять на кілька типів. Це може бути, наприклад, білий бурштин. Такий колір свідчить про великому вмісті бурштинової кислоти, або про наявність пустот, з-за яких він набуває пінисту структуру і матовий блиск. Ще буває зелений і блакитний бурштин.