Чоловік допомагає Поліні Гагаріної сісти на шпагат.

2
31-річна талановита співачка Поліна Гагаріна поставила собі за мету сісти на шпагат і впевнено рухається до неї. В цьому нелегкій справі артистку підтримує чоловік, фотограф Дмитро Ісхаков. Поліна показала фотографію в домашній обстановці, як чоловік допомагає їй тягнути м’язи, щоб вона змогла показати заповітний трюк.

Співачка Поліна Гагаріна з минулого року активно займається фізичними навантаженнями з особистим тренером В’ячеславом Дайчевым, щоб дивувати і радувати своїх шанувальників не тільки неповторним вокалом, але і витонченою фігурою. Однак просто тримати тіло в тонусі Гагаріної здалося недостатньо, і вона вирішила влаштувати сюрприз своїм фанатам і сісти на шпагат під час сольного концерту, який відбудеться 30 березня в ДС «Мегаспорт».

Супруг помогает Полине Гагариной сесть на шпагат

Як і в будь-яких інших починаннях, дружину беззастережно підтримує Дмитро Ісхаков. Брутальний чоловік одягнувся у вільну футболку і обтягуючі штани і самовіддано підставив своє плече Поліні. Артистка граціозно закинула на чоловіка ногу і з усмішкою дивиться на нього. Судячи з продемонстрованою розтяжці, шпагат Гагаріної не за горами.

«Обіцяла сісти на шпагат до свого шоу 30 березня в «Мегаспорті»! Чоловік допомагає, розтягує», – прокоментувала фотографію Поліна.

Супруг помогает Полине Гагариной сесть на шпагат

Шанувальники захопилися її прекрасною формою і пораділи, що чоловік підтримує їх улюбленицю.

Незважаючи на велику завантаженість та підготовку до сольного концерту, в жовтні Поліна Гагаріна знайшла час, щоб провести романтичні канікули в Парижі з коханим чоловіком. Там вони каталися по нічній Сіні, милуючись Ейфелевою вежею у вогнях, гуляли по вузьких вуличках і навіть сходили в Лувр.

Нагадаємо, Поліна і Дмитро одружені вже чотири роки. Разом вони виховують 11-річного Андрія, сина артистки від першого шлюбу, і півторарічну доньку Мію.