Червоний пес

148

Склад коктейлю:

  • Срібна текіла 25 мл
  • Соус Табаско 5 мл
  • Самбука 20 мл

Текіла і самбука в чистому вигляді представляють собою міцні “чоловічі” напої, фортеця їх складає 40 градусів, а буває і вище. Пити їх прийнято приблизно однаковим чином – маленькими рюмочками, або, по-іншому, шотами, одним ковтком випиваючи все вміст чарки. Пропонуємо вам спробувати змішати ці два напою в коктейлі – несподіване, але воістину забійне поєднання! Коктейлі з текілою і самбукою – це напій для справжніх чоловіків.

Яскраве поєднання смаків текіли і самбуки, змішане в коктейлі Червоний пес, здивує вас своїм насиченим смаком, а крапелька соусу Бобаско додасть гостроти вашої коктейльній вечірці!

Легенда коктейлю: в Стародавньому Китаї червоний собака Тьен-ку вважалася символом вірності і взаєморозуміння. Звідси і пішла легенда коктейлю – вважається, що люди, які розділили цей коктейль, надають один одному данину взаємної поваги, показуючи таким чином свій намір на побудова дружніх або ділових взаємовідносин. Так що, якщо вам потрібно подружитися з майбутнім тестем, братом своєї дівчини або просто увійти в нову чоловічу компанію – коктейль з текілою і самбукою Червоний Пес це відмінний варіант для початку знайомства.

Спосіб приготування: приготуйте невеликі келихи, попередньо охолодивши їх льодом. Візьміть 25 мл текіли і 20 мл самбуки, акуратно налийте їх в келих, не змішуючи. Зробити це можна за допомогою ножа або спеціальної ложечки. Потім додайте кілька капець соусу Табаско. Соус повинен осісти між шарами з текілою і самбукою. Випийте залпом і потисніть руку новому товаришу!