«Біла ворона»: Даря Мороз у білому фраку вразила користувачів мережі.

1
Заслужена артистка Росії Дарина Мороз вразила всіх на 16-ої Національної премії в галузі кінематографії «Золотий орел», одягнувшись під стати своєю прізвища. Білосніжний дизайнерський брючний костюм привернув увагу публіки, вигідно виділивши артистку на тлі переважно чорних нарядів.

В 1-му павільйоні кіноконцерну «Мосфільм» пройшла щорічна урочиста церемонія вручення премії «Золотий орел». Однією з головних зірок червоної доріжки стала російська актриса театру і кіно Дар’я Мороз, з’явившись на заході в екстравагантному білому фраку.

На вечір Дар’я Мороз прийшла в якості претендента на золоту статуетку в номінації «Краща жіноча роль на телебаченні» за участь у фільмі «Злочин». Незважаючи на те що перемога дісталася Єлизаветі Боярській, яка зіграла Анну Кареніну, знімки Дар’ї Мороз розлетілися по мережі завдяки стильному і незвичайного туалету, буквально ошеломившему користувачів мережі.

«Белая ворона»: Дарья Мороз в светлом фраке поразила пользователей сети

На червоній доріжці Дар’я блиснула білосніжним брючним костюмом з фраком від модного будинку Леоніда Гривко, доповнивши образ червоними човниками від Евеліни Хромченко.

Шанувальники обсипали артистку компліментами, помітивши, завдяки суворому білому поряд і світлим волоссю Дар’я створила образ сучасної снігової королеви. Вони похвалили відмінний смак артистки, піднісши їй звання однієї з найстильніших і яскравих зірок червоної доріжки.

«Белая ворона»: Дарья Мороз в светлом фраке поразила пользователей сети

«Даша! Ви там були найбільш стильна і красива!»

«Знову нова, але впізнавана. Приголомшливо, захоплююся умінням самовиражатися»

«Елегантно, стильно і стримано»

«Одна біла ворона. Найстильніша актриса в Росії»

«Фрак сидить чудово! Красиво!»

«Тільки на Вас цей стиль виглядає так аристократично. Не можу уявити жодну іншу актрису»

«Шикарні. Наскільки ж ви вмієте перетворюватися і змінюватися для різних образів! Я в захваті від вас»

До речі, Дар’я Мороз відноситься до тих знаменитостей, які не бояться приміряти на себе сміливі образи і навіть готові кардинально перетворити свою зовнішність заради проекту. Так, Дарина поголила голову для фільму «Точка», увійшовши в короткий список російських зірок, які ризикнули розлучитися зі своїм волоссям.