«Баба Алла крутіше всіх»: Пугачова затьмарила подруг на дівочій вечірці.

1
Телеведуча Аріна Шарапова показала знімок з Аллою Пугачовою та приятельками на тлі ялинки. Шанувальники вирішили, що на дівич найстильнішою виявилася примадонна.

Народна артистка СРСР Алла Пугачова, незважаючи на солідний вік, продовжує вести активне світське життя. Днями в мережі з’явилося фото з дівич-вечора, на яких серед інших були присутні 56-річна Аріна Шарапова, 68-річна Алла Борисівна і її найближча 80-річна подруга Аліна Редель. Мабуть, дами в приємній компанії в черговий раз святкували настання нового, 2018 року, оскільки фото зроблено на тлі нарядженою ялинки.

«Дівич-вечір», – кокетливо підписала знімок Шарапова.

«Баба Алла круче всех»: Пугачева затмила подруг на девичнике

Приятельки виглядали по-різному: хтось прийшов у вечірній сукні, хтось і зовсім в джинсах і светрі. Аріна Шарапова наділу піжамний костюм болотного кольору. Але, на думку коментаторів, всіх затьмарила Алла Пугачова. Співачка вибрала для дівич-вечора чорну туніку з відкритими плечима, чорні лосини і невисокі черевики. Завзята зоряна посмішка примадонни російської естради зробила її ще красивішою.

«Красуні, як на підбір, але Алла краще всіх»

«Алло, як завжди, шикарна»

«Алла Борисівна стильна, молода! Які самі – такі з вами!»

«А баба Алла крутіше всіх!»

«Які милі, стильні, чарівні, самодостатні і цікаві жінки. Щастя вам»

«Баба Алла круче всех»: Пугачева затмила подруг на девичнике

Зазначимо, що Алла Пугачова встигає не тільки ходити по світських заходів, але і брати активну участь у вихованні їхніх спільних дітей з 41-річним телеведучим і пародистом Максимом Галкіним. Нещодавно чоловік Пугачової показав знімок, як Алла Борисівна займається по книжках з 4-річними двійнятами Лізою і Гаррі.

До речі, в музичній кар’єрі співачки нещодавно теж сталася нова подія: спеціально для «Новорічного вогника» на Першому каналі Алла Пугачова записала композицію «Я літала».