Анастасію Заворотнюк перевели з реанімації у звичайну палату.

2
Здоров’я зірки серіалу «Моя прекрасна няня» Анастасія Заворотнюк вже більше тижня — предмет переживання не тільки її рідних і близьких, але і всієї країни. На щастя, кілька годин тому ЗМІ повідомили, що актриса прийшла себе, може самостійно дихати і навіть була переведена в звичайну палату.

13-го вересня актриса Анастасія Заворотнюк була екстрено госпіталізована в одну з московських клінік. Стан актриси оцінювався як критичний. ЗМІ повідомили, що у знаменитості діагностована 4-я остання стадія злоякісної пухлини мозку. Почався набряк і ускладнення змусили лікарів прийняти рішення про введення Анастасії в медикаментозну кому і підключення до апарату штучної вентиляції легенів.

Щодня надходили новини про ускладнення: у актриси почалася пневмонія, відмовляли органи. Колеги Анастасії і її близькі молилися про диво і сподівалися, що сильна і життєлюбна артистка зможе впоратися навіть з такою страшною хворобою. Поруч з дружиною постійно перебував чоловік Петро Чернишов.

Анастасию Заворотнюк перевели из реанимации в обычную палату

На щастя, в середу канал Mash повідомив, що Анастасія прийшла до тями і може дихати самостійно. Її стан було перекваліфіковано з критичного в тяжкий. Цю інформацію підтвердила і подруга актриси, яка розповіла, що тепер у Анастасії з’явився шанс на одужання.

Вранці 19-го вересня актрису було вирішено перевести з реанімації в звичайну палату. Крім того, лікарі обговорили схему подальшого лікування, першорядним у якому стане зняття набряку мозку та лікування пневмонії. Шанувальники Анастасії сподіваються, що артистка зможе перемогти хворобу і повернутися до звичайного життя.

Анастасию Заворотнюк перевели из реанимации в обычную палату