Агата Муценієце відповіла ЗМІ на тему рукоприкладства чоловіка.

2
Нещодавно з’явилася шокуюча новина про те, що в родині Агати Муценієце і Павла Прилучного знову розлад. І мова нібито йде не про просте конфлікті – ряд ЗМІ стверджує, що актор напередодні Нового року побив дружину і не випускав з дому. Офіційних підтверджень цієї інформації не було, бо мало хто повірив у правдивість викладених відомостей. Тепер же з’явився коментар самої «постраждалої».

Пара Агати Муценієце і Павла Прилучного завжди перебувала в центрі уваги громадськості. Подружжя – яскраві та харизматичні артисти, які виховують двох дітей. Їх сімейне щастя багатьом відверто «муляє очі» і їм часто приписували «прийдешній» розлучення. У 2018-му вони ненадовго розлучалися, після чого помирилися, але ситуація в зірковій родині довго була предметом обговорення. Але мало хто повірив, що зірка «Мажора» дозволив собі рукоприкладство. Не залишила без уваги чутки навколо своєї родини та сама «побита».


Агата Муцениеце ответила СМИ на тему рукоприкладства мужа
«Товариші ЗМІ!.. Ви до речі, такі неглибокі! Забули написати, що Павло побив мене до смерті, ні, не так… Взагалі я в комі! Ах так, ще у мене є двійник, як у Путіна, який ходить скрізь замість мене, ну самі розумієте, синці, всі справи, кома теж незручна в пересуванні… І, звичайно, моє улюблене – що я вже два роки вагітна, ніяк не можу народити! І чий це взагалі дитина? Завіса…» , – відреагувала Муценієце.

Агата Муцениеце ответила СМИ на тему рукоприкладства мужа

Емоційне звернення Агата супроводила фото з непристойним жестом, давши зрозуміти, що дуже розлютилася через недостовірних відомостей про себе. Як відомо, Муценієце разом з чоловіком не соромиться виражати свої почуття перед публікою. Наприкінці літа минулого року подружжя навіть зробили татуювання на знак свого кохання, що, втім, мало кого вразило.

Агата Муцениеце ответила СМИ на тему рукоприкладства мужа

А ось що дійсно мало місце бути перед Новим роком, так це зміна іміджу Муценієце. Вона вирішила повернутися до образу, який експлуатувала в період зйомок у серіалі «Закрита школа», для чого наростила пасма. Правда, вона не стала знебарвлювати локони, залишившись темноволосої.