6 порад як правильно приймати ванну?

8

Купання – відомий спосіб зняття стресу. Воно допомагає не тільки очиститися фізично, але і стати чистішими духовно: розслабитися, відігнати погані думки. Змивається все брудне, погане. Але прийом ванни став настільки звичайною справою, що ми рідко замислюємося про те, як правильно це робити.


Купання – відомий спосіб зняття стресу. Воно допомагає не тільки очиститися фізично, але і стати чистішими духовно: розслабитися, відігнати погані думки. Змивається все брудне, погане. Але прийом ванни став настільки звичайною справою, що ми рідко замислюємося про те, як правильно це робити.
Між тим, дана церемонія – ціле мистецтво. Велике значення має сама ванна. Вона повинна бути красивою, якісною, не травмонебезпечною, комфортною, добре зберігати температуру води.

6 важливих порад для безпечного купання

Отже, хороша ванна є, а що далі? Ось кілька корисних порад:
Ванна с лепестками розВанна з пелюстками троянд
Ванна з трояндами підвищить настрій, покращує вигляд шкіри, ви отримаєте моральне задоволення від цієї приємної косметичної процедури.
1. Перед купанням прийміть теплий душ.
2. Додайте у воду морську сіль, піну або 200 грам харчової соди для захисту шкіри від пересушування.
3. Температура води не повинна бути вище 35-38 градусів.
4. Купання не може тривати довше години. Оптимальний час – 20-30 хвилин.
5. Можна включити музику або взяти книгу, але при цьому не варто забувати про час.
6. У воді треба перебувати так, щоб область серця «на суші». Інакше є ризик відчути після купання слабкість.
Дану процедуру краще робити на ніч. Не можна купатися, якщо останній прийом їжі був менш ніж за 2 години. А гаряча вода (понад 37 градусів) протипоказана людям, які мають серцево-судинні захворювання, пухлини, або в організмі яких відбуваються будь-які запальні процеси (у т. ч. ГРЗ). У той же час, прохолодна (35 градусів) – відмінний спосіб знизити температуру тіла і може застосовуватися в екстрених випадках.

Ванна як ліки

Вона корисна для здорових людей: розширює і очищає пори, виводить шлаки, тонізує, прискорює кровообіг. Але може стати й справжнім ліками для тих, хто страждає від деяких захворювань.
Ванна с настоем хвойных травВанна з настоєм хвойних трав
Хвойні ванни заспокоюють нерви, усувають головний біль, спазми, полегшують стан при клімаксі, а також покращують кровопостачання внутрішніх органів і м’язів.
Наприклад, з додаванням настою хвойних трав усуває алергічні висипання. Гірчична допомагає при застуді і болях у м’язах. А надмірну пітливість усуне ванна з трав ромашки, чебрецю і подорожника. Особливо це актуально в жарку пору року.
Якщо у вас дуже суха шкіра, то цю проблему вирішить банна процедура зі столовою ложкою меду, склянкою молока або склянкою фруктового оцту.
Є навіть особливий «рецепт» для схуднення. Для цього треба в воду додати 100 грам соди і 300 грам морської або кухонної солі.
Ванна – це магія, доступна кожному. Але навіть вона повинна мати свої межі. Щоб купання не завдало шкоду, потрібно приймати її не частіше трьох разів на тиждень. Особливо це стосується ванни із застосуванням косметичних засобів, оскільки навіть сучасні гелі для душу, мило, пінки при щоденному використанні знижують захисні властивості шкіри. Міра повинна бути у всьому!
Джерело: http://casualshop.com.ua/